TouchNote: Photo Cards & Gifts

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 159.1 MB
  • Version 8.2.9
  • Dil Türkçe
  • Firma TouchNote Ltd
TouchNote mobil uygulaması fotoğraflarınızdan kartpostallar oluşturmanız konusunda sizlere yardımcı oluyor.

TouchNote mobil uygulaması eski ile yeninin birleşiminde ortaya mucizeler çıkarmanıza yardımcı olacak oldukça eğlenceli bir mobil uygulamadır. Uygulamamız sayesinde fotoğraflarınızdan nostajik kartpostallar oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için saatlerinizi harcamanıza hiç gerek yok TouchNote mobil uygulaması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 

Arkadaşlarınıza, ailenize ya da sevgilinize minik sürprizler hazırlamak için çok paralar harcamanıza hiç gerek yok. Renkli bir mobil uygulama olan TouchNote uygulaması sizlere en güzel hediyeleri oluşturmanızda yardımcı olacaktır. Kartpostal yazdırma ve gönderme konusunda çok iyi olan bu mobil uygulama ile sizde IOS cep telefonunuzda fotoğraflarınızla uğraşın. 

En kaliteli tuvaller, lüks çerçeveli fotoğraflar ve şık kutular içeren tebrik kartları gibi eğlenceli içerikler ile kullanıcılarına başarılı bir hizmet sunmayı başarmış olan bu keyifli uygulama daha şimdiden milyonlar tarafından kullanılmaya başladı bile. Sizde bu eğlenceden geri kalmayın. Uygulamaya sahip olun, dilediğiniz fotoğrafı kartpostallar haline getirin ve sevdiğiniz kişiye anında postalayın. Eski zamanların büyüsünü geride bırakmadan yaşamaya devam edin. 

Daha Fazla Göster
TouchNote: Photo Cards & Gifts indir